Raport zbiorczy z Biur Informacji Gospodarczej

Jeżeli chcesz poznać status swojej firmy w Biurach Informacji Gospodarczej, najłatwiejszym rozwiązaniem jest pobranie raportu zbiorczego. Raport zbiorczy z biur informacji gospodarczej, będzie zawierał informacje o ewentualnym zadłużeniu Twojej firmy w wybranych przez Ciebie biurach informacji gospodarczej.

Dlaczego warto pobrać raport zbiorczy

Dzięki pobraniu raportu zbiorczego na temat swojej firmy szybko dowiesz się czy ktoś nie dopisał Twojej firmy do Biura Informacji Gospodarczej. Dopisanie do któregoś z BIG (Biur Informacji Gospodarczej), może zablokować dostęp do kredytów, leasingu, lub Twój potencjalny klient nie podejmie współpracy. Dlatego warto systematycznie kontrolować status swojej firmy, aby nie utracić potencjalnych zysków. Zwłaszcza że wystarczy już niewielka faktura na kwotę 500 zł aby móc zostać wpisany do Biura Informacji Gospodarczej.
Drugą ważną oszczędnością jest czas, który musiałbyś poświęcić na rejestrowanie swojej firmy w każdym z Biur Informacji Gospodarczej.

Największe Biuro Informacji Gospodarczej

Raporty zbiorczy może zawierać dane z poniższych Biuro Informacji Gospodarczej.

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej w skrócie KRD BIG – pierwsze polskie biuro informacji gospodarczej powstałe w 4 sierpnia 2003.  Od początku swojego działania Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej pomogło klientom odzyskać aż 94,5 mld zł (informacje na maj 2020)

Infomonitor Biuro Informacji Gospodarczej  – BIG InfoMonitor biuro powstało w roku 2004, jako jedyne biuro informacji gospodarczej w Polsce umożliwia również dostęp do bazy Biura Informacji Kredytowej (BIK)

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej – ERIF BIG biuro powstało w roku 2003, od 2007 roku należy do grupy kapitałowej KRUK

Zamów raport na temat Twojej firmy

Oferujemy dwa pakiety raportów:

Raport z dwóch biur informacji gospodarczej w cenie 99 zł  z:

  • Krajowy Rejestr Długów BIG
  • Infomonitor BIG

Zamów raport za 99 zł

Oraz raport z trzech biur informacji gospodarczej w cenie 129 zł z:

  • Krajowy Rejestr Długów BIG
  • Infomonitor BIG
  • ERIF BIG

Zamów raport za 129 zł

Zamów raport i dowiedz się w 30 minut jaki jest status Twojej firmy!

Marek Zieliński

Redaktor portalu WIEM123.pl. Interesuje się ekonomią i nowymi technologiami