Bankowe promocje

Zarabianie na promocjach bankowych stało się atrakcyjną formą podbudowania własnego budżetu. Coraz więcej osób decyduje się na założenie konta w konkretnym banku jedynie zw względu na trwającą właśnie promocję, dzięki której w krótkim czasie można zyskać nawet dwieście złotych. Niemniej, jest to forma dorobienia, która wymaga dobrej organizacji.

Od czego zacząć zarabianie na bankach?

Przede wszystkim zanim zdecydujemy się przystąpić do kilkunastu promocji naraz, zrealizujmy jedną promocję od początku do końca i przekonajmy się, czy taka forma dorabiania jest dla nas odpowiednia.
Porywanie się na kilka promocji naraz, zwłaszcza gdy jesteśmy nowicjuszami, może nas skutecznie zniechęcić i wprowadzić zamieszanie, którego nie będziemy w stanie ogarnąć. Liczy się przecież wykonanie konkretnych warunków, które są zapisane w regulaminie danej promocji, a trzeba nabyć odrobinę wprawy, żeby się w tym wszystkim nie pogubić.

Najpierw załóż konto

Promocje bankowe polegają przede wszystkim na założeniu konta w banku. Jednak banki narzucają kilka warunków w postaci zadań, których wykonanie jest decydujące i ma wpływ na to, czy promocja zostanie uznana czy nie. Mówiąc wprost, należy przez co najmniej dwa miesiące korzystać z konta, co w rzeczywistości przekłada się na realizowanie codziennych czynności, np. zapłacenie za standardowe zakupy świeżo nabytą kartą. Ponadto, bank będzie oczekiwał wpływu na nowy rachunek o określonej w regulaminie kwocie. W praktyce oznacza to, że będziemy musieli wykonać przelew, np. z naszego głównego konta i zaczekać aż przelew zostanie zaksięgowany. Wówczas, będziemy mogli zwrócić pieniądze na nasze główne konto, a jeden z pierwszych warunków zostanie zaliczony. Niektóre banki poprzez promocje próbują również rozpromować swoje aplikacje mobilne i w związku z tym, jednym z warunków może być również zalogowanie się w aplikacji. Trzeba przyznać, że nie jest to zbyt wymagający warunek.
O przyznaniu promocji jesteśmy zwykle informowani drogą elektroniczną, a podzielone na transze wynagrodzenie wpływa na nasze konto już miesiąc po spełnieniu pierwszego warunku.

Marek Zieliński

Redaktor portalu WIEM123.pl. Interesuje się ekonomią i nowymi technologiami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *